Serwis Wrocław


Serwis ekspresów kawowych Wrocław

Zależy Nam na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Naszych Klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości usługi odpowiadające na Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Nasi serwisanci z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem aby pomóc Państwu w rozwiązaniu usterek technicznych. Klientów traktujemy zawsze w sposób indywidualny z należytą uwagą i starannością, oferując im nasze wsparcie.

Świadczymy wysokiej jakości usługi serwisowe o charakterze komercyjnym obejmujące naprawy ekspresów do kawy automatycznych i kolbowych wiodących marek na rynku: Saeco, Sanremo, Franke, Gaggia, Nivona.

Pełny pakiet serwisowy uwzględnia:

  • usługę „door to door”: szybki odbiór ekspresów bezpośrednio od klientów (koszt transportu firmą kurierską wynosi 20 zł netto w jedną stronę)*,
  • fachową diagnozę sprzętu przed naprawą w wysokości 50 zł netto (lub przeprowadzoną bezpłatnie w przypadku gdy zdecydują się Państwo na naprawę w naszym punkcie serwisowym),
  • infolinię serwisową: szybka i profesjonalna pomoc techniczna oraz fachowe doradztwo (dla naszych klientów kawowych),
  • użyczenie ekspresu zastępczego na czas serwisowania sprzętu**,
  • usługi konserwacyjno-naprawcze przeprowadzane bezpośrednio u klienta: niezbędne dla właściwej konserwacji ekspresów, m.in. odkamienianie**.

* W przypadku klientów na terenie Warszawy przyjazd serwisanta kosztuje 50 zł netto bądź 70 zł netto w najbliższych okolicach Warszawy.
** Tylko na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Polecany serwis ekspresów Saeco w Warszawie